Jak to funguje

Lajkomat přináší odměny za lajkování vašich oblíbených značek na Facebooku, Instagramu a YouTube.

Za každý obsah, který vás v nabídce Lajkomatu zaujme a budete ho lajkovat, sdílet nebo komentovat, dostanete kredit. Lajkomat mění používání sociálních sítí v jednoduchý a zábavný zdroj odměn.

Otázky a odpovědi

Zde najdete přehled nejčastějších otázek k Lajkomatu. Nenašli jste požadovanou odpověď? Neváhejte nás kontaktovat!

Stačí mít vytvořený účet na Facebooku a pak už se pouze přihlásíte na Lajkomat.cz. Zde naleznete návod: https://www.lajkomat.cz/blog/jednoduse-k-prvnim-odmenam-na-lajkomatu

Lajkování za odměnu poskytujeme pro sociální sítě Facebook, Instagram a YouTube.

Ano, pro získávání odměn na Lajkomat.cz musíte být aktivním uživatelem sociálních sítí Facebook, Instagram a YouTube.

Ano, abyste mohli dávat lajky stránkám, příspěvkům, komentáře nebo sdílení musíte být přihlášený/á na Lajkomatu a Facebooku, Instagramu a YouTube zároveň.

Ne, nemusíte se obávat, přístupové údaje k vašemu Facebook profilu nepožadujeme.

Ano, lajkování přes Lajkomat.cz je bezpečné a plně podle pravidel sociálních sítí. Lajkomat.cz je oficiálně schválenou aplikací Facebooku: https://www.facebook.com/search/apps/?q=lajkomat

Odměnu uživatelům Lajkomat.cz dáváme za lajky ke stránce, lajky k příspěvku, komentáře nebo sdílení.

Odměna za jeden Váš lajk je 0,30 kreditu.

Nemusíte se obávat, Váš účet je na Lajkomatu naprosto v bezpečí. Samotné číslo bankovního účtu není nijak zneužitelné. Číslo účtu je navíc šifrováno a není poskytováno třetím stranám. Sdělením čísla účtu nedáváte přístupová hesla k Vašemu účtu. Dáváte nám pouze možnost Vám zaslat odměnu za lajkování.

Kredit za lajkování lze směnit, v poměru 1:1, za reálné peníze. Výplata je možná po dosažení 50 kreditů, které mají hodnotu 50 Kč. Po odeslání žádosti o výplatu zasíláme následující pracovní den výplatu na bankovní účet uvedený v sekci Můj účet. Bankovní instituce pak mají 3 pracovní dny na připsání výplaty na Váš bankovní účet.

Ujistěte se, zda jste lajkovali přes Lajkomat.cz. Vždy je nutné jít na stránku Lajkomat.cz, přihlásit se ke svému účtu a v nabídce si vybrat Vaše oblíbené stránky. Odkaz na návod, jak správně lajkovat a získávat odměny: https://www.lajkomat.cz/blog/jak-spravne-lajkovat-a-ziskavat-odmeny Podívejte se také pečlivě, zda je uvedená nabídka na Lajkomat.cz pro Facebook, Instagram nebo YouTube. Dále je potřeba udělit uvedenou interakci - lajk stránce, lajk příspěvku, komentář nebo sdílení. Pokud jste si jisti, že lajkujete správně, ale kredit se Vám nepřičítá, pravděpodobně se jedná o technickou chybu. Chybu prosím nahlašte na email info@lajkomat.cz.

Denní výdělek je závislý na počtu nabídek k lajkování. Denně přidáváme několik nových nabídek na lajkování, doporučujeme tedy pravidelně navštěvovat Lajkomat. V nejbližší době plánujeme spouštět desítky nových kampaní denně, sledujte nás!

Aktuálně má Facebook omezení na olajkování více než třiceti profilů ve velmi krátkém čase. Poté musíte počkat půl hodiny pro opětovné lajkování.

Uživatel Lajkomatu musí být starší 18 let.

Náš blog